Hizmetlerimiz

Microphone icon vector

KONGRE TOPLANTI PERSONEL YÖNETİMİ

Planlama, hazırlık ve bütçeleme gibi, uzun süre ve emek harcanan kongre, toplantı gününüz geldiğinde operasyonlarınızda, kayıttan- transfere, salondan – sosyal alana kadar her noktada tecrübeli personellerimiz ile destek vermekteyiz.

Microphone icon vector

KONSER FESTİVAL
PERSONEL YÖNETİMİ

Açık hava veya kapalı alan konser ve festivallerinde, kapı ekibi (Bilet kesme, davetiye, bileklik vb), infopoint noktaları, kulis, sahne arkası, shuttle noktaları, kasa kasiyer ekipleri ile yanınızda yer almaktan mutluluk duyarız.

Microphone icon vector

SPOR VE ETKİNLİK MEKANLARI PERSONEL YÖNETİMİ

Uzun zamandır, İstanbul’un önde gelen spor ve etkinlik alanları ile işbirliği yapmaktayız.  Zorlu PSM, Ülker Sports Arena, VW Arena gibi birçok venue’de gerçekleşen spor müsabakaları ve etkinliklerde uzmanlaşmış parttime personelimizle hizmet veriyoruz.

Microphone icon vector

TEKNİK EKİP
YÖNETİMİ

Toplantı ve kongre gibi etkinliklere teknik hizmet tedariği sağlayan müşterlerimize yarı zamanlı teknik host, tekniker ve teknisyen desteği veriyoruz.

Microphone icon vector

FUAR PERSONEL YÖNETİMİ

Ulusal ve uluslararası tüm fuarlarda kayıt, yönlendirme, stand kurulum, anket, runner, info, mihmandar, stand ve anons hostesleri gibi ihtiyaç duyduğunuz personel taleplerinizi karşılamaktayız.

Microphone icon vector

SAHA AKTİVİTELERİ PERSONEL YÖNETİMİ

Kapalı yada açık alanlarda gerçekleşen doğrudan pazarlama ve tanıtım etkinliklerinizde, hedef kitlenize yönelik, markanızı en iyi şekilde temsil edecek saha ekiplerimizle size destek olmaktayız.

Microphone icon vector

TEMİZLİK PERSONELİ YÖNETİMİ

Etkinlik yapılan tüm alan ve organizasyonlarda ihtiyaç duyulan noktalarda malzemeli yada malzemesiz olarak nitelikli temizlik elemanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Microphone icon vector

MAĞAZA DESTEK PERSONELİ YÖNETİMİ

İstanbul genelinde yoğun dönemlerde zincir mağazalara yönelik Alarmlama, Etiketleme, Reyon Düzenleme, Hediye Paketleme işlerini yönelik personel desteği veriyoruz.